این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

خرید سیگارپیچ

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

دستگاه سیگارپیچ ساده : ۳۵،۶۵
دستگاه سیگارپیچ اتومات : ۴۵،۶۵
کاغذ سیگار : 5 , 6 , 7 , 8
کاغذ سیگار بلند : ۱۰, ۱۲, ۱۴
فیلتر سیگار : ۱۵, ۱۸
فیلتر تیپ ۳
چوب سيگار چوبي ايتاليايي : ١۷٥
چوب سيگار مرشام تركيه : ١۷٥

قیمت ها مورخ ۱۳ تیرماه ١٣٩٧ به روز شده است .

سیگار پیچ و ادوات آن

شما می توانید به قسمت مقالات سیگارپیچ کسب کنید.
کاغذ سیگار (سیگار پیچ)

سیگار پیچیدن یکی از قدیمیترین روشهای استعمال سیگار به شمار می آید. هنوز هم میتوان افراد بیشماری را نام برد که از این روش برای استعمال سیگار استفاده می کنند. مزیت این روش نسبت به خرید سیگار نیز جای بسی تامل دارد. اکثر کاغذ های سیگار از برنج تهیه می شوند که این مطلب خود بیانگر کیفیت بالای کاعذ هاست، در کاغذ سیگار بر عکس سیگارت گوگرد وجود ندارد و توتونی که برای سیگار پیچ ها تهیه می شوند کیفیت بسیار بالایی دارد. بسیارند خاطراتی از ۳۰ یا ۴۰ سال پیش که می گویند در آن زمان وقتی کسی سیگار روشن می کرد، اکثر اطرافیان از بوی مطبوع و ملایم سیگار لذت می بردند.
متاسفانه در چند دهه گذشته سیگار به یک کالای بسیار تجاری تبدیل شده و اکثر سیگار ها کیفیت خود را از دست داده اند. با ورود سیگار های لایت و الترا لایت تمایل افراد به تدخین بیشتر سیگار افزایش یافته و از این راه سود هنگفتی به جیب سیگار ساز ها وارد گشته است.
در کاغذ های سیگار پیچ برای چسباندن سیگار معمولا از صمغ عربی یا Arabic Gum استفاده می شود.صمغ عربی، که از درختی به نام صمغ سنگالی بدست می‌آید، سفید رنگ و محلول در آب است و عمدتاً شامل هیدرات‌های کربن است. صمغ عربی یا صمغ آکاسیا صمغی طبیعی است که از دو گونه آکاسیا به نام‌های Acasia senegal,Acasia seyal استخراج می‌شود. از صمغ عربی در صنایع غذایی به عنوان پایدارکننده استفاده می‌شود.
فروشگاه های آقای آرتین عرضه کننده انواع کاغذ های سیگار پیچ و فیلتر سیگار و دستگاه های سیگار پیچ در ایران است. شما میتوانید انواع این محصولات را مستقیما به فروشگاه سفارش دهید.
تمامی توتون های سیگار پیچ در دستگاه های مخصوص نگهداری و مرطوب تقدیم می شود.
جهت سفارش و اطلاع از قیمت ها از یکی از روش های خرید که در ذیل درج شده استفاده نمایید.

خواندن 6019 دفعه