این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

توصیه هایی درباره توتون : Dunhill My Mixture 965

این مورد را ارزیابی کنید
(39 رای‌ها)

 پیشنهادی برای دوستداران و طرفداران سبک انگلیش ( اسکاتیش )

محصولی که به جرات میتوان گفت کاندیدایی سربلند و لایق برای عضویت در تالار مشاهیر توتون پیپ می باشد .

با تاریخچه ی برند دانهیل آشنا شوید...

محصولی از برند دانهیل :

My Mixture 956

ترکیبی استادانه و بی نظیر از سراسر دنیا !

بهترین برگ های ویرجینیای طلایی ، منتخبی از بهترین های ترکیش / اورینتال و حضور حجمی دقیق و به اندازه از لاتاکیای قبرسی و در آخر ورود کاوندیش قهوه ای که ملاحت خاصی به این محصول افزوده است .

در هنگام مصرف دنیایی از طعم ها را حس خواهید کرد ! شیرینی خاص ویرجینیا ، طعم آجیلی و فلفلی و تندی و تیزی خاص ترکیش / اورینتال ، طعم و رایحه منحصر به فرد دودی و مطبوع ( البته از نظر دوستداران ) توتون لاتاکیا ملاحت و شیرینی ظریف و لطیف ناشی از وجود کاوندیش قهوه ای !

هارمونی کلاسیک و بی نقص از برندی به معنای کلمه کامل !
دانهیل

پیشنهاد می کنم تا هنوز فصل سرما تمام نشده ، لذت کشیدن این توتون را از دست ندهید و اگر هم قبلا آن را تجربه کرده اید ، تکرار این تجربه لذت بخش را از خود دریغ نکنید .
پیشنهاد دیگر اینکه : گزینه مناسبی است برای کسانی که به مصرف توتون های کهنه علاقه دارند ! حتما چند قوطی از این توتون را برای استفاده در آینده حتی در فصل بهار و تا قبل از رسیدن گرمای تابستان ، ذخیره کنید که تا آن موقع جادوی گذر زمان کار خود را کرده و لطافت و ملاحت این توتون بیشتر شده و مناسب هوای مطبوع بهاری خواهد شد .
در انتها به یاد داشته باشید در هنگام مصرف این توتون آرامش و صبر و تامل بسیار را چاشنی کار کنید تا لذتی چند برابر عایدتان شود !
تجربه استفاده از این توتون را از دست ندهید !

خواندن 4246 دفعه