این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

معرفی توتون Dunhill Durbar

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)


شاهکار دیگری از دانهیل و بازهم در سبک انگلیش .


در ابتدا توجه داشته باشید که این محصول برای مدتی تولید نمی شد و از سال 2014 تولید دوباره آن از سر گرفته شد و توسط  گروه تنباکوی اسکاندیناوی بلند می شود .
ترکیب بی نظیری از ویرجینیا روشن و تیره ، لاتاکیا و اورینتال .
با طعمی ملایم و عطری مختص توتون های سبک انگلیش از نوع دانهیل که بصورت میکس کات شده است .
تکه های ویرجینیا که بصورت ریبون و فلیک شکسته و باریک با رنگ روشن و تیره دیده می شوند و قطعات لاتاکیا ریبون کات شده همگی در کنار اورینتال ، ترکیب بی نظیر دیگری از دانهیل را به مصرف کننده هدیه کرده است .
با نگاه به این ترکیب و شناخت محتویات آن و حضور ترکیش اورینتال می بینبم که نام این محصول کاملا معنا پیدا می کند : Durbar که اشاره ای به دربار سلاطین عثمانی دارد .
نیمه ابتدایی کاملا ملایم و ارام و لطیف می سوزد و طعمی با همین مشخصات و از نیمه دوم به بعد طعمی دودی و آجیلی و پرمی و قویتر و محسوس تر با درصد نیکوتین کمی بیشتر و به لطف حضور اورینتال در این ترکیب شاهد تغییرات مداوم در طعم آن در طول مدت سوختن خواهیم بود .
می توان گفت بسیار نزدیک به ترکیبات بالکان می باشد .
در این محصول اورینتال نقش اصلی را بازی می کند و لاتاکیا و ویرجینیا نفش های مکمل را برعهده دارند.
دوستانی که از مصرف توتون های استاندارد میکسچر ، میکسچر 965 و لندن میکسچر لذت برده اند میتوانند از این محصول نیز استفاده کنند و بطور حتم لذت بیشتری نصیبشان خواهد شد .

 

 

لینک های مفید:

خرید فندک زیپو

ساخت پیپ

خرید توتون

خرید قهوه جوش

انجمن قهوه

خواندن 6671 دفعه