این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

مک بارن وانیلا فلیک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مک بارن - وانیلا فلیک (Mac Baren - Vanilla Flake)


توضیحات روی قوطی:
یک توتون با برش فلیک شامل توتون ویجینیا و مقدار کمی کوندیش، که با اسانس وانیل معطر گردیده است. حاصل این ترکیب یک توتون خاص با شیرینی دل انگیز و طعم و مزه منحصر به فرد هست.


-------


نام تجاری: مک بارن (Mac Baren)
نوع ترکیب: معطر (Aromatic)
محتویات: توتون ویرجینیا و کوندیش
طعم دهنده: وانیل
برش: فلیک (Flake)
بسته بندی: 50 گرمی قوطی
کشور تولید کننده: دانمارک
وضعیت: در حال حاظر موجود در ایران


-------


گیرایی: ملایم
میزان طعم: کم/متوسط
بوی دود: دلپذیر و خوش آیند


-------

امتیاز توتون در وب سایت tobaccoreviews :
2.7 از4

-------

نقد و بررسی توتون:
چندی پیش برای اینکه بتونم نقد خوب و کاملی رو بر وانیلا فلیک بنویسم، چند قوطی از این توتون رو تهیه کردم و طی 2 تا 3 هفته بصورت روزانه ازش استفاده کردم. باید بگم به شخصه طرفدار ترکیب های آروماتیک نیستم و با برخی از توتون های آروماتیک موجود خیلی مشکل دارم. به خصوص توتون هایی که دارای اسانس وانیل هستند! به هر حال... برگردیم به نقد خودمون. میتونم بگم وانیلا فلیک جزء معدود توتون های آروماتیکی بود که در مدتی که ازش استفاده کردم برام رضایت بخش بود. بر خلاف اغلب (شاید تمام) توتون های وانیل موجود در ایران وانیلا فلیک کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی دارد. این ترکیب از توتون ویرجینیا به همراه مقدار بسیار کمی توتون کوندیش تشکیل شده است. به نظر من توتون کوندیش موجود در وانیلا فلیک (بر خلاف کوندیش های موجود در اغلب آروماتیک های دیگر) بر پایه توتون های با کیفیتی (به احتمال زیاد برلی و ویرجینیا) تبدیل به توتون کوندیش شده است (فرآیند کوندیش). وانیلا فلیک طعم بسیار خوبی داره و اسانس وانیل به اندازه درش استفاده شده (البته از نوع مرغوبش). به دلیل استفاده از توتون مرغوب، اسانس مناسب و همینطور برش فلیک خیلی ملایم و خنک میسوزه و سوزش زبان هم ایجاد نخواهد کرد. همینطور بوی دود حاصل سوختن این توتون دلپذیر و حتی برای افرادی که پیپ یا سیگار نمیکشند میتونه خوش آیند باشه! این توتون رو هم به دوست داران ترکیب های آروماتیک و هم ترکیب های ویرجینیا و بالکان میشه توصیه کرد. کسانی که به توتون های آروماتیک علاقه مند هستند و از طرفی دوست دارند یک توتون آروماتیک با کیفیت رو با آرامش و به آرامی دود کنند وانیلا فلیک رو امتحان کنند.

 

لینک های مفید:

خرید فندک زیپو

ساخت پیپ

خرید توتون

خرید قهوه جوش

انجمن قهوه

خواندن 4961 دفعه