این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

نه به سیگار و قلیون

این مورد را ارزیابی کنید
(52 رای‌ها)

خیلی وقت بود درگیر سیگار و قلیون شده بودم.
البته همه چیز با اولین پک به قلیون پرتقال نعنا تویه کافه بعد از کباب شروع شد. اون وقتا مثل هر نوجوون دیگه دنبال تفریح بودم و یکی از وسایل دور همی قلیون بود.
همه بهم میگفتم قلیون ضرر داره اما میگفتم ی جایگزین بهم بده میموند و اکثرا میگفتن ورزش
هرچند ک ورزش هم جزیی از برنامه روزانم بود.
یادمه اولین قلیونم ک خریدم چوب سرخ دار اصل بود که بابتش پونصد هزار پیاده شدم. و آخریش هم چهار سال پیش بود یک قلیون عربی به ارزش هفتصد تومن.
کم کم در کنار قلیون سیگار هم اضافه شد چون دیگه دچار شده بودم و فقط واس تفریح قلیون نمیکشیدم
اکثر سیگارت هایه بنام رو امتحان کردم تا سیگارت مورد علاقه من شد مارلبورو پرمیوم بلک که همیشه باکسی سفارش میدادم. ولی همه از سیگارت کشیدنم بدشون میومد و انگار یک فرد بی کلاس و بد بو کنارشون هست. بجز افرادی که خودشون دچار بودن. شعارم همش همین بود(یا نکش یا اگر میکشی خوبش و بکش)خیر سرم بهترین سیگارت رو میکشیدم. بعد از مدتها به سرم زدیک بار پیپ بکشم. ب همین خاطر رفتم و مثلا یک پیپ خوب خریدم که البته بعدها فهمیدم کاپیتان بلک اصلا پیپ نداره اما همون تقلبی اونقدر به دلم نشست که هر روز دنبال پیپ بهتر بودم تا که تویه سرچ اینستا یک پیج دیدم که نه تنها دنیایه اسموک من رو بلکه دنیای رفتار و پرستیژ من رو هم عالی کرد و حتی نزدیک ترین افراد یعنی مادرم و همسرم بشدت تشویقم کردن و من حس بهتر و نگاه زیباتری ب زندگی پیدا کردم. یادمه شب اول که پیج پاسارگاد تاباک رو دیدم تا ساعت چهار صبح تویه کانال پیج و سایتاشون دور میزدم و مطلب میخوندم تازه متوجه شدم چقدر از دنیایه تدخین درست و لوکس فاصله دارم. این شد که اولین سفارشم رو با مشورت استاد رحیمی پیپ استفانو تهیه کردم با یک توتون عالی.
بی صبرانه منتظر بودم ببینم آیا واقعا تفاوتی هست بین پیپ و توتون تقلبی(که بالاتر هم پول داده بودم)با اصلی یا همش حرفه!!!؟؟؟؟
وقتی نزدیکایه ظهر پیپم رو اداره پست آورد مغازه رو بستم و با هیجان رفتم خونه تا اولین اسموک اصل رو تحربه کنم. پیپ رو بار کردم و اولین اسموک رو انجام دادم
وصف نشدنی بود انگار تا الان داشتم ژامبون گوشت سگ رو میخوردم و الان یک دفعه بهم کباب شیشلیک شاندیزی با تمام مخلفات خوشمزه رو داده بودن یک حس عالی و یک تجربه بی نظیر. تمام لذتی که از اسموک میشه داشت.
انقدر بهم لذت داد که همین اسموکم تموم شد سریعا پیام دادم و تشکر کردم و راهنمایی گرفتم برایه خرید یک پیپ جدید و بلافاصله بجایه یک پیپ دو پیپ دیگه سفارش دادم.
بعد اون ماجرا کل باکس سیگارتم رو ریختم تویه آتیش و قدم به دنیایه پیپ گذاشتم. خوشحالم که بهترین اسموک شاپ و حرفه ای ترین رو در ایران داریم اما ناراحتم که چرا عمرم رو با قلیون و سیگار هدر دادم. کاش زودتر زیبایی هایه تدخین رو تجربه میکردم. اما هنوز هم دیر نیست و با کمک استاد و مجموعه بی نظیرشون دارم تلاش میکنم من هم یک حرفه ای باشم.
خاطره ای از محمد مزینانی
عضو انجمن پیپ

 

خواندن 4766 دفعه