این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

مصرف مشوربات الکلی با پیپ کشیدن ممنوع

این مورد را ارزیابی کنید
(37 رای‌ها)

نکاتی در باب اسموک :
* از مصرف نوشیدن های الکلی توام با دخانيات اجتناب كنيد.
* هميشه از نوشيدني هاي داغ اجتناب كنيد همچنين از غذاهاي بسيار ترش يا پر ادويه يا غذاهاي خشك كه لبه هاي تيزي دارند و به هر صورت خراش يا التهابي در دهان ايجاد مي كنند.
* از خميردندانهاي طبيعي تر و دهانشويه هاي بدون الكل استفاده كنيد.
* پيپ خود را تميز نگه داريد و از مايعات و ادوات تميز كننده مناسب آن استفاده كنيد و قبل از مصرف مجدد، بگذاريد پيپ كاملا خشك شود
* اگر از فيلتر(از هر نوع) استفاده مي كنيد بعد از هر بار مصرف آنرا عوض كنيد و در اين مورد اصلا صرفه جو نباشيد چرا كه استفاده مجدد از فيلتر آلوده مي تواند خطرناكتر از پيپ كشيدن بدون فيلتر باشد.
* از كشيدن توتون بيش از حد مرطوب اجتناب كنيد چون مايعات حاصل از سوختن توتون به دهان راه مي يابد.
* اگر در دهان شما سوزشي ايجاد شده است تا چند روز دست نگه داريد و روزي دو يا سه بار با آب نمك شستشو داده و قرقره نماييد.


از مصرف مشروبات الکلی پیش از تدخین و در حین تدخین پیپ خودداری کنید:

با مطلب جالبی در مبحثی در مورد استفاده از فیلتر و تاثیر و یا عدم تاثیر آن در تدخین پیپ برخورد کردم که به نظر درست می نماید، با توجه به اینکه مصرف مشروبات الکلی در کشورمان متاسفانه رو به افزایش است و برخی از افراد مصرف کننده پیپ شاید آنرا (به غلط) با حال و هوای پیپ هماهنگ بدانند، پسندیده است توجه کنیم به هشدار این فرد که گفته است از مصرف مشروبات الکلی پیش از تدخین و در حین تدخین پیپ خودداری کنید زیرا الکل لایه محافظ مخاط در دهان را از بین میبرد، امیدوارم کسانی که از این روش بسیار زیبا و شرافتمندانه تدخین لذت میبرند از مصرف اینگونه نوشیدنیهای مضر کلا و بخصوص هنگام تدخین خودداری کنند برای حفظ سلامتیشان.

آقای نگهبان از اعضای انجمن پیپ

 پویش نه به مشروبات الکلی

 

Randal Barrett

May 23, 2016
Filters block particulates and burning material. Don’t drink alcohol before or during smoking, alcohol destroys the flora and protective lining of mucus in the mouth. Must change filters religiously to be effective. US smokers are lazy. Inhalers need a filter!

 

 

خواندن 2704 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « پویش نه به سیگار چرا پیپ تدخین کنیم »